ETTEVÕTTEST


TUTVUSTUS

Timberjack OÜ on ettevõte, mis pakub erinevaid puidutöö teenuseid ja puidust toodete valmistamist. Timberjack OÜ puusepal on puidutöö alal üle 20-aastane praktika ja töökogemus.

TOOTED JA TEENUSED

Tooted disainitakse vastavalt tellija soovidele ja vajadustele ning ehitustööd tehakse vastavalt tellija spetsifikatsioonile. Lisaks uute esemete disainimisele ja valmistamisele pakub ettevõte ühe teenusena ka puitesemete ja mööbli renoveerimist. Täieliku nimekirja pakutavast leiate rubriigist "TOOTED JA TEENUSED". Nimekiri ei ole lõplik ning on avatud tellijate uutele soovidele.

AMETIEETIKA

Ettevõtte prioriteet on tellija rahulolu, tema soovide ja vajaduste arvestamine, tagades töö kvaliteedi, vastavuse spetsifikatsioonile ja töö valmimise lubatud tähtajaks eelnevalt kokkulepitud hinnaga.

KESKKOND JA EETIKA

Ettevõtte eesmärk on hoida ümbritsevat keskkonda kahjulike mõjude eest, kasutades oma töös keskkonnasõbralikke meetodeid ja materjale.

                                                                                       Töökoda Asukoha                                                                                            AVALEHT |  ETTEVÕTTEST | TOOTED JA TEENUSED | GALERII | KONTAKT